Oficiální klubové stránky

 
 

Hlavní strana

TURNAJ V MALÉ KOPANÉ OHNIŠTˇANY 26.6.2010 - 1.místo

V sobotu 26.6. se uskutečnil již tradiční turnaj v malé kopané v Ohništˇanech.Náš tým je jeho pravidelným účastnikem.Cestu si jsem našlo 13 týmů,které byly rozrlosovány do 3 skupim.Skupinou jsme propluli docela snadno,i když zrovna herně jsme moc asi neokouzlili.Nejspíš to ovlivnilo naše pátečni soustředění v Sadové,kde jsme se za svůj výkon nemuseli stydět.I vzhledem k tomu nám postup z prvního místa ze skupiny neutekl.S postupem času jsme se dokázali probrat a rozdávat fotbalovou radost,která nám zajistila postup do finále.Kde nás čekal Špejbl tým,který jsme ,,přejeli,, výsledkem 2 : 1.Tak jsme si odvezli soudek a ted sta49 jen ho vypít.

STRAČOV 29.5.

Tak už se nám to blíží.První turnaj,na který DRINK team pojede se se koná tuto sobotu 29.5. ve Stračově.Jedná se o malý turnájek,kde bude 8 týmu hrát na dvou hřištích.Začátek v 8:30!!!!!!!!Tak ne,že se vožerete jak hovada.:-))

soupiska-Zoban,Ninja,Kleplik,Bezda,Petras,Šoufek na plac
Dres LEGEA GIBILTERRA
Tak dres je vybrán - LEGEA GIBILTERRA číslo barvy dresu je 1310.Je to komplet(dres + trenky)ze 100% polyesteru.Cena je 800 Kč(započítal jsem do toho i poštovné).Dostupnost 7 dní.Peníze bych chtěl vybrat do 21.5.2010.

jméno                    číslo dresu          přezdívka        velikost        platil
Martin Klepl                  4                       Kleplik               L               ano
Jiří Vaněk                    13                     Gogo                  L               ano
Tomáš Petráček           10                     Petras                M
Lukáš Bezvoda              9                     Lukas                 L               900,-
Jan Charvát                  19                     Charvy               XL              ano
Tomáš Charvát              22                    Charvy ml.          XL              ano
Jan Lihan                      96                     Ninja                 L
Tomáš Vaněk                7                     Gogo ml.             L               ano
Radim Žalma                 8                      Žalmi                 2XL
Miroslav Matuška          99                     Maty                  XL             ano
3.ročník WHITE BROTHERS CUP 21.2. 2010 - 4.místo
Pro tento halový turnaj se rekordních počet 20 týmů rozdělilo do 4 skupin,při čemž první celek postoupil do čtvrtfinále a týmy z 2.a 3. místa se utkali v osmifinále.Hrací doba byla 1x14 min.Pro tento ročník obhajoval vítězství celek Mám Hlad HK.I přes malé komplikace,když se náš tým téměř poskládal den před turnajem,kdy řada hráčů odmítla nominaci jsme odjeli na tento turnaj.Na soupisce bylo napsano pouze 6 jmen-Jan Marko(G),Michal Fof,Martin Klepl,Jan Lihan,Tomáš Hanuš a Miroslav Matuška.Samozřejmě,že také nesmím zapomenout na naše fanynky Terku a Nikču,které nás hnaly dopředu za vítězstvím.

Skupina A
1.White Brothers ,,A,,
2.U Dvora                          
3.FC Hungry Cunnibals
4.Defectors
5.Berka

Skupina B
1.White Brothers ,,88,,
2.Morava ,,B,,
3.DRINK team
4.Veselá Šatny
5.Playboys Jaroměř

Skupina C
1.TMK Losers
2.Mám Hlad HK
3.TMF Lvi
4.Spartak HK
5.Atletico Skalička

Skupina D
1.White Brothers ,,B,,
2.Kodokan
3.Boca Seniors
4.The Reds ,,A,,
5.Karel team

Osmifinále: U Dvora - TMK Lvi 1:0,Morava,,B,, - Boca Seniors 1:0,Má m Hlad HK - FC Hungry Cunnibals 2:1,DRINK team - Kodokan 1:1 (7:6 pen.)

Čtvrtfinále: White Brothers,,A,,- Morava,,B,, 2:1,White Brothers ,,B,, - U Dvora 5:2,Mám Hlad HK - White Brothers ,,88,, 4:1,DRINK team - TMK Losers 0:0 (3:2 pen)

Semifinále: Mám Hlad HK - DRINK team 4:2,White Brothers ,,B,, - White Brothers ,,A,, 1:1(4:3 pen)

O 3.místo: White Brothers ,,A,, - DRINK team 2:2 (3:2 pen)

Finále: White Brothers ,,B,, - Mám Hlad HK 2:2 (7:6 pen)

Konečné pořadí:
1. White Brothers ,,B,,                                           11. Boca Seniors
2. Mám Hlad HK                                                    12. TMF Lvi
3. White Brothers ,,A,,                                           13. The Reds ,,A,,
4. DRINK team                                                     14. Spartak HK
5. White Brothers ,,88,,                                          15. Defectors
6. TMK Losers                                                       16. Veselá Šatna
7. U Dvora                                                             17. Berka
8. Morava ,,B,,                                                       18. Karel Team
9. Kodokan                                                            19. Atletico Skalička
10. FC Hungry Cannnibals                                       20. Playboys Jaroměř